Reklama

Droga państwowa, remont prywatny

Właściciel centrum handlowo-rozrywkowego we Wrocławiu postanowił sam wyremontować publiczną drogę. Początkowo miało to zrobić miasto, ale na przeszkodzie, jak to często bywa, stanęła biurokracja.

Zostaliśmy zasypani lawiną pytań od firm, chcących wziąć udział w przetargu. Wpłynęło do nas około 200 pytań i musieliśmy aż 11 razy przesuwać termin otwarcia ofert w przetargu - mówią urzędnicy. Dlatego właściciel centrum sam postanowił wyremontować drogę.

Mógł to zrobić, bo otrzymał wszelkie możliwe zgody od miasta i prace ruszają już w najbliższy weekend. A urzędnikom takie rozwiązanie jest jak najbardziej na rękę, bo wszelkie koszty przebudowy skrzyżowania ponosi właściciel centrum. Tym samym Wrocław zaoszczędzi kilkanaście milionów złotych.

Reklama

RMF
Dowiedz się więcej na temat: prywatnie | Wrocław | właściciel | remont

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy