Reklama

Bobrowniki nieprzejezdne!

Nawet kilkanaście godzin może potrwać przerwa w odprawach celnych towarów na przejściu granicznym z Białorusią w Bobrownikach (Podlaskie). Doszło tam do awarii zasilania sieci komputerowej w oddziale celnym.

Zepsuł się agregat podtrzymujący zasilanie sieci komputerowej używanej przez celników do odpraw towarowych. Trwa ustalanie przyczyny awarii i wtedy powinno być wiadomo, ile potrwa przerwa w odprawach.

Rzecznik Izby Celnej w Białymstoku apeluje do kierowców ciężarówek, aby omijali to przejście i kierowali się do sąsiedniego przejścia granicznego w Kuźnicy. Przy wjeździe do Białegostoku od strony Warszawy i wyjeździe z miasta w kierunku Bobrownik policjanci kierują ciężarówki zdążające do tego przejścia na drogę do Kuźnicy.

Reklama

Gigantyczne kolejki są na przejściach granicznych w Kołbaskowie i Lubieszynie w Zachodnipomorskiem. Kierowcy TIR-ów muszą czekać na odprawę co najmniej kilkadziesiąt godzin. Celnicy proszą dojeżdżających, by kierowali się na przejście graniczne w Świecku, a tych którzy są już w Kołbaskowie i Lubieszynie, by natychmiast po odprawie jechali dalej.

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: przejezdne | przerwa | bobrowniki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje