Amerykański kierowca oszukał przeznaczenie

O wielkim szczęściu może mówić amerykański kierowca Patrick Novak, którego ciężarówka miała kilka dni temu wypadek na jednej z dróg w hrabstwie Delaware, w stanie Pensylwania. Przebieg zdarzenia zarejestrowała kamera, która w momencie wypadku wypadła z pojazdu.

Z relacji kierowcy wynika, że gdy jechał swoją ciężarówką, w pewnej chwili poczuł, że coś dziwnego dzieje się z jej tyłem. Chwilę później Novak stracił panowanie nad pojazdem, który przewrócił się na prawą stronę i przez chwilę sunął na boku po asfalcie.

Kiedy pojazd wreszcie się zatrzymał, przerażonemu kierowcy udało się odpiąć pasy bezpieczeństwa i o własnych siłach opuścić ciężarówkę przez jej przednią szybę.

Choć zapis wideo wygląda dramatycznie, Novak na szczęście nie odniósł żadnych większych obrażeń. Zszokowany całym zajściem kierowca przyznał później, że nie spodziewał się, iż uda mu się wyjść cało z tej sytuacji i ma nadzieję, że ostatni raz wysiadał ze swojego pojazdu przez jego przednią szybę.

Reklama

W wypadku, co widać na nagraniu, nie brali udziału żadni inni uczestnicy ruchu. Jego przyczyny wyjaśnia lokalna policja.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wypadek | ciężarówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama