Reklama

Samochód zimą - podgrzewacz paliwa

Czy do auta z silnikiem Diesla można zamontować podgrzewacz paliwa, żeby nie doszło do zapchania filtra paliwa parafiną?

Takie rozwiązanie jest możliwe. W sprzedaży są uniwersalne podgrzewacze (ceny ok. 100-200 zł), ale do wielu modeli występują oryginalne produkty, przeznaczone np. do montażu w wersjach na rynek skandynawski. Tego typu fabryczne podgrzewacze występują np. w Volkswagenach Passatach i Transporterach, niektórych Fordach Mondeo oraz Oplach Omega. Warto więc sprawdzić, czy przypadkiem do naszego modelu nie ma oryginalnego podgrzewacza.

Motor

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama