Reklama

"Jestem handlarzem z Gniezna"

Jestem mieszkańcem Gniezna, od urodzenia mieszkam w tym mieście, jak prawie każdy zajmuję się handlem samochodami. (*)

Zlikwidowano nam w mieście wszystkie duże zakłady, a mieliśmy ich naprawdę sporo. Z Gniezna zrobiono miasto turystyczne, wówczas wszyscy zajęli się handlem samochodami, pootwierali działalności i handlowali.

Proszę naprawdę o zrozumienie, handel autami to nie jest lekkie zajęcie i kosztuje człowieka naprawdę dużego wysiłku. Sam osobiście, jak i większość moich kolegów sprowadzam auta z Francji. To ogromna odległość, trzeba jechać i jeszcze kupić auta w dobrej cenie. Gdy już są na miejscu oferujemy je do sprzedaży.

Nikt nas nie pyta o koszta, a są ogromne: akcyza, recycling, komplet dokumentów, transport auta z zagranicy. Nie myślcie sobie, że na autach zarabia się kokosy. Dziś w Gnieźnie średni zarobek na aucie to max. 2 - 3 tys zł, choć czasami sprzedaje się nawet ze stratą.

Reklama

Jestem waszym wiernym fanem i sympatykiem od lat, lubię Interię, ale uwierzcie, że to wieczne "szkalowanie", obmawianie Gniezna to już przesada.

My, w naszym mieście żyjemy, jak jedna wielka rodzina, każdy handlarz się ze sobą zna, nie ma wrogów, żyjemy ze sobą po sąsiedzku przez płot, bo tu handlem autami zajmuje się każdy. Gniezno to zagłębie samochodowe, w weekendy przyjeżdżają tu ludzie z całej Polski, kupują auta i zawsze są zadowoleni.

Nie rozumiem tego wiecznego negowania Gniezna, skoro wszystko jest źle i niedobrze, są sami oszuści, a auta to złomy, to pytam się... po co przyjeżdżacie i kupujecie auta właśnie u nas...? A klientów nie brakuje.

Dlatego proszę właśnie w swoim imieniu i wszystkich kolegów po fachu z Gniezna, zmieńcie o nas zdanie i niech INTERIA jako portal nie działa na szkodę ludzi. Dobrze zdajecie sobie sprawę, że opisując sytuację jakiś dwóch nieuczciwych ludzi... działacie na szkodę setek osób. W Gnieźnie żyją z tego tysiące osób i ich rodziny. To już niczym tradycja, Gniezno i auta, tak już będzie zawsze.

Dlatego nie krzywdźcie uczciwych, pracowitych ludzi. Płacimy podatki, mamy swoje działalności, cóż jeszcze mamy zrobić... chcemy godnie zarobić.

Każdy wie, że wybór aut w Gnieźnie jest największy w Polsce, prawie 100 komisów samochodowych i tysiące aut... a wszystko to w Gnieźnie...

Dlatego proszę właśnie za waszym pośrednictwem droga Interio, potrafcie docenić też dobre strony Gniezna, a nie szkalujcie naszego pięknego miasta pierwszej stolicy Polki na waszym serwisie.

W Gnieźnie żyje prawie 80 tys. ludzi, czy my wszyscy mamy pokutować za takie dwie nieuczciwe osoby...? Proszę o wypowiedź internautów... Mam nadzieję, że znajdą się zadowoleni klienci z Gniezna.

(*_ - List do redakcji

Zostań fanem naszego profilu na Facebooku. Tam można wygrać wiele motoryzacyjnych gadżetów. Wystarczy kliknąć w "lubię to" w poniższej ramce.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: handlarz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy