Reklama

Scion Fuse

Scion to amerykański oddział Toyoty, który buduje samochody przeznaczone głównie dla ludzi młodych. W Nowym Jorku marka ta zaprezentowała nowy pojazd o nazwie Fuse.

Jest to na razie prototyp, który być może okaże się następcą sportowego modelu tC.

Fuse to masywnie zbudowane coupe, które osadzono na 20-calowych kołach. Samochód wyposażono w wiele futurystycznych rozwiązań. Np. drzwi otwierają się do góry, klapa bagażnika nie jest podnoszona, ale przesuwana, a zajmujący miejsce na przednim fotelu pasażer ma przed sobą dwa 10-calowe monitory, na których m.in. można oglądać filmy DVD lub grać w gry komputerowe.

Z kolei kierowcę całkowicie pozbawiono deski rozdzielczej - wszystkie informacje potrzebne podczas jazdy wyświetlane są na wielofunkcyjnym wyświetlaczu zlokalizowanym... na kierownicy.

Fuse jest również funkcjonalny - np. tylne fotele można składać otrzymując przestrzeń bagażową o płaskiej podłodze i szerokim dostępie.

Kiedy i w jakiej formie Fuse może trafić do produkcji - na razie nie wiadomo.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Scion | Fuse

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy