Reklama

Oto Skoda Rapid Sport. Trafi do produkcji?

Już 8 maja fani samochodów koncernu Volkswagena stawią się tłumnie nad austriackim jeziorem Wörthersee na 32. już zlocie miłośników niemieckiej marki.

Tym razem, jedną z gwiazd imprezy ma być samochód pochodzący z Czech. Na zlocie zadebiutuje oficjalnie prototypowa Skoda Rapid w wersji Sport.

Jak na razie producent z Mlada Boleslav nie chwali się szczegółami dotyczącymi konstrukcji pojazdu. Firma opublikowała tylko jedną grafikę auta, z której wynika, że pojazd wyposażony został w pakiet ospoilerowania. W oczy rzucają się takie akcenty, jak czerwone pasy biegnące przez środek maski czy ogromne - również lakierowane na czerwono - aluminiowe felgi w rozmiarze 19 cali.

Osiągi samochodu nie są znane. Wiadomo jedynie, że we wnętrzu zastosowano takie dodatki, jak podświetlane progi, sportową kierownicę czy kubełkowe fotele sygnowane przez Recaro.

Reklama

Czeska firma nie wypowiada się o szansach na uruchomienie produkcji Rapida Sport. Kto wie jednak, czy nie jest to pierwsza zapowiedź Skody Rapid w wersji RS?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama