Reklama

Mistrzowska "crossówka" Suzuki?

Suzuki zapowiedziało, że w październiku na japońskich zawodach motocyklowych serii MX zadebiutuje zupełnie nowy motocykl crossowy - RM-Z450, który startować będzie w 2004 roku w klasie GP mistrzostw świata w Motocrossie.

Nowa maszyna ma posłużyć Suzuki w zdobyciu kolejnego tytułu w tych prestiżowych zawodach. RM-Z450 dysponuje zupełnie nowym silnikiem DOHC chłodzonym cieczą, o pojemności 449 ccm, aluminiową ramą i najbardziej zaawansowaną technologią, jaka znalazła zastosowanie w motocyklach.

Pierwsze testy tego pojazdu dowiodły, że nowa maszyna będzie musiała liczyć się w walce o najwyższe trofeum.

Do produkcji Suzuki RM-Z450 trafi w sierpniu przyszłego roku. Producent zapowiedział, że na rynku pojawi się też "cywilna" wersja tego modelu.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: maszyna | suzuki

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy