Reklama

Fantasy dla Chińczyków

Słynne włoskie biuro projektowe Pininfarina istniejące już od 1930 roku rozpoczęło kolejny rozdział swojej historii wraz z inauguracją nowego centrum inżynieryjnego we włoskim Cambiano. Inwestycja pochłonęła około 20 milionów euro i ma za zadanie przynieść szybszy rozwój i większą produktywność Pininfarinie. Z okazji otwarcia centrum przedstawiciele włoskiej marki zaprezentowali najnowszy projekt firmy - HF Fantasy - samochód kierowany na chiński rynek, którego prezentacja w Pekinie odbyła się w czerwcu tego roku. TUTAJ przeczytasz jak opisaliśmy chińską prezentację pomysłu Pininfariny.

Prototyp HF Fantasy jest 3-bryłowym, 4-osobowym, sportowym sedanem kierowanym do górnego segmentu rynku. W Chinach jego produkcją i sprzedażą zajmie się tamtejsza marka Hafei Industrial Group Corporation, a zakłady mające wytwarzać około 100 tysięcy samochodów rocznie mają ruszyć w listopadzie tego roku.

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy