Reklama

Czteroosobowe coupe Jaguara

Jaguar po raz kolejny stara się przybliżyć swoją wizję przyszłości, prezentując najnowszy pojazd koncepcyjny. Na rozpoczynającym się jutro salonie samochodowym w Nowym Jorku na stoisku Jaguara będzie można zobaczyć prototypowy model R-Coupe. Czteroosobowe coupe jest przykładem Jaguara na to jak w przyszłości wyglądać może luksusowy pojazd sportowy, który jednak zachował w sobie klasyczne cechy modeli z lat 50 i 60.

Wnętrze auta utrzymano w ciepłym i przytulnym stylu. Nie zabrakło w nim wykończeń z drewna, skóry i aluminium, co wpływa na nie tylko na estetykę ale też na ekskluzywność wystroju.

Przedstawiciele Jaguara nie przewidują jak na razie wprowadzenia R-Coupe do produkcji. Jego projekt ma jedynie służyć powstawaniu w przyszłości innych modeli tej marki. Nowoczesne technologie zastosowane w koncepcyjnym coupe to sekwencyjna skrzynia biegów z manetkami umieszczonymi przy kierownicy na wzór bolidu Formuły 1, ruchome przednie reflektory, które podążają za ruchem kierownicy na zakrętach, elektronicznie otwierające się drzwi, możliwość dostosowania do własnych potrzeb całego niemal wnętrza oraz sterowany głosem system tele-informacyjny.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Pojazd | jaguar | coupe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy