Reklama

Crossfire do produkcji

Wczoraj koncern DaimlerChrysler ogłosił w Pebble Beach w Kalifornii, że zapadła decyzja o seryjnej produkcji nowego pojazdu - modelu o nazwie crossfire. Podczas pierwszej prezentacji tego samochodu, która odbyła się w styczniu br. na salonie samochodowym w Detriot ten concept car wzbudził ogromne zainteresowanie. Zwiedzający wystawę w Cobo Center nie pytali nas, czy pojazd ten trafi do produkcji. Uznawali to za oczywiste - powiedział Wofgang Bernhard, szef operacyjny grupy Chryslera. O concept car crossfire możesz przeczytać tutaj. Mamy też interesującą fotogalerię.

Wczoraj koncern DaimlerChrysler ogłosił w Pebble Beach w Kalifornii, że zapadła decyzja o seryjnej produkcji nowego pojazdu - modelu o nazwie crossfire. Podczas pierwszej prezentacji tego samochodu, która odbyła się w styczniu br. na salonie samochodowym w Detriot ten concept car wzbudził ogromne zainteresowanie. Zwiedzający wystawę w Cobo Center nie pytali nas, czy pojazd ten trafi do produkcji. Uznawali to za oczywiste - powiedział Wofgang Bernhard, szef operacyjny grupy Chryslera - Mieliśmy więc jakiś wybór? - dodał.

Reklama

DaimlerChrysler niezbyt długo długo zastanawiał się nad decyzją podjęcia seryjnej produkcji. Zadecydowała ogromna popularność ... PT cruisera, pdobnie jak crossfire samochodu dość kontrowersyjneg. Do stworzenia biznespalnu i programu produkcyjnego wystarczyło 6 miesięcy. Jednak jak wyglądać będzie w rzeczywistości crossfire dowiemy się w styczniu 2002 roku na salonie samochodowym w Los Angeles. To właśnie tam przedstawione zostaną wszystkie szczegóły dotyczące nowego chryslera.

O concept car crossfire możesz przeczytać tutaj. Mamy też interesującą fotogalerię.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: car | Pojazd | koncern | concept car | Crossfire

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje