Reklama

Citroen C-Airplay

"Czuć przyjemność poprzez wizualny i fizyczny kontakt" - takie hasło przyświecało projektantom Citroena podczas prac nad nowym prototypem o nazwie C-Airplay.

Samochód ten po raz pierwszy zaprezentowano na salonie motoryzacyjnych w Bolonii, który dzisiaj rozpoczął się dniami prasowymi.

C-Airplay ma 3.30 m długości, 1.68 m szerokości i 1.39 m wysokości. Rozstaw osi to 2.23 m. C-Airplay jest więc krótszy i niższy od najmniejszego seryjnego citroena - C1. Posiada za to bardziej agresywną i przyciągającą wzrok stylistykę. Szczególnie w oczy rzucają się drzwi z przeźroczystymi elementami oraz szklany dach, który można zdemontować.

Prototyp jest napędzany silnikiem Diesla (HDi) o mocy 110 KM, który współpracuje z automatyczną skrzynią biegów typu Sensodrive. Samochód wyposażono również w układ Start&Stop, który wyłącza silnik podczas postoju i automatycznie go włącza po naciśnięciu gazu.

Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ.

Reklama

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: citroen

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy