Reklama

Chevrolet orlando

Na paryskim stoisku Chevroleta nie zabraknie nowości.

Największą będzie cruze, czyli amerykańska propozycja dla Europejczyków w segmencie samochodów kompaktowych.

Natomiast kolejny krok w kierunku podbijania rynków Starego Kontynentu ma stanowić pojazd o nazwie orlando, który również po raz pierwszy ujrzy światło dzienne w Paryżu, a którego pierwsze zdjęcia zostały właśnie opublikowane.

Chevrolet orlando to prototyp siedmiomiejscowego pojazdu klasy MPV, który oparty został na modelu cruze (ta sama płyta podłogowa, na której oparta zostanie również astra IV). Pojazd ma pięcioro drzwi i stylizacyjnie nawiązuje nieco do aut klasy SUV.

W pojemnym wnętrzu zmieścić się może siedem osób, które siedzieć będą w trzech rzędach foteli. Siedzenia można składać otrzymując pojemną przestrzeń bagażową. Nie bez znaczenia jest duży rozstaw osi (276 cm).

Reklama

Prototyp jest napędzany dwulitrowym silnikiem diesla o mocy 250 KM i momencie 320 Nm.

Wersja produkcyjna orlando pojawi się najprawdopodobniej już w przyszłym roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: orlando | Chevrolet Orlando

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy