Reklama

Bardzo szybki aston martin

Aston martin to marka, której samochody bez wątpienia wzbudzają emocje.

W swoim nowym centrum stylistycznym w Gaydon firma zaprezentowała właśnie najświeższy owoc pacy stylistów i inżynierów.

Studyjny model nosi nazwę V12 Vantage RS i wyposażono go w 12 cylindrowy, wolnossący silnik o mocy 600 KM. Model vantage V8 jest obecnie najmniejszym samochodem w gamie brytyjskiego producenta. Benzynowe V8 rozwija "tylko" 385 KM.

Wersja V12 dysponuje momentem obrotowym 690 Nm i rozpędza się do setki w cztery sekundy. Na sprint od zera do prędkości 160 km/h samochód potrzebuje 8,5 sekundy. Podobnie jak w modelu DBS by zmniejszyć masę niektóre elementy nadwozia, takie jak np. maska czy pokrywa bagażnika wykonane zostały z włókna węglowego. Na tej ostatniej pojawił się również niewielki, wysuwany automatycznie spoiler. Samochód wyposażono w ceramiczne hamulce.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: aston martin

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy