Reklama

Zimowe audi quattro diesel

Zima na drogach wcale nie musi być straszna, jeśli tylko znajdziemy się za kierownicą najnowszego modelu w europejskiej ofercie Audi - A3 1.9 TDI quattro. Jest to pierwszy diesel nowej generacji A3, w którym zastosowano napęd na cztery koła. Wysokoprężny silnik dysponuje mocą 130 KM i maksymalnym momentem obrotowym 310 Nm uzyskiwanym już przy 1900 obr/min. Samochód został wyposażony w sześciostopniową manualną skrzynię biegów, dzięki której prędkość 100 km/h osiągana jest w czasie 9,1 sekundy, a A3 diesel quattro może maksymalnie rozpędzić się do ponad 200 km/h.

W najnowszej odmianie modelu A3 poprawiono zawieszenie, które teraz znacznie lepiej spisuje się w trudnych, zimowych warunkach. Precyzyjnie dopasowano je do systemu quattro, dzięki czemu samochód prowadzi się bardziej stabilnie i lepiej reaguje na manewry kierownicą.

Samochód będzie również dostępny w sportowej wersji - model A3 1.9 quattro Sport, który swoją stylizację zawdzięcza benzynowej wersji A3 1.8 T quattro Sport. Pojazd posiada 16-calowe aluminiowe obręcze kół z oponami o rozmiarach 205/55 R16 i niskim profilu, kubełkowe siedzenia z przodu, utwardzone zawieszenie, sportową kierownicę i elektronicznie kontrolowaną klimatyzację.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy