VW T-Roc. Kompaktowy SUV idealny do miejskiej dżungli. Teraz w bogatszej wersji

Świetna pozycja za kierownicą, kompaktowe wymiary, praktyczne systemy asystujące, przestronne wnętrze - teraz do listy zalet SUV Volkswagena dodaje atrakcyjne elementy wyposażenia w egzemplarzach z serii Special Edition.

Prezentacja partnera

Volkswagen T-Roc to odpowiedź na rosnące wymagania mieszkańców miast, którzy poszukują pojazdu łączącego w sobie kompaktowe wymiary z przestronnością i praktycznością, a do tego wyróżniającego się stylowym designem. T-Roc świetnie sprawdza się w miejskiej dżungli, a teraz, dzięki wprowadzeniu wersji Special Edition, zyskuje elementy wyposażenia, które mają na celu ułatwienie codziennego użytkowania i podniesienie komfortu jazdy.

T-Roc i jego nie tylko miejskie przewagi

Volkswagen T-Roc został zaprojektowany tak, aby maksymalizować korzyści płynące z użytkowania SUV-a w mieście. Jego rozmiary ułatwiają manewrowanie po zatłoczonych ulicach i łatwe parkowanie, nie zmuszając przy tym właściciela do rezygnacji z przestronnego wnętrza, które będzie w stanie pomieścić zarówno komplet dorosłych pasażerów, jak i ich bagaże. To połączenie sprawia, że T-Roc jest praktycznym wyborem dla osób, które cenią sobie wygodę i uniwersalną funkcjonalność. Takich, którzy korzystają z auta głównie w mieście, ale docenią też jego zalety podczas rodzinnego wyjazdu w daleką trasę.

Volkswagen T-Roc - co wyróżnia wersję Special Edition?

Wersja Special Edition wprowadza na listę wyposażenia, które nie wymaga dopłaty, kilka kluczowych ulepszeń, mających na celu poprawę doświadczeń z użytkowania T-Roca:

Keyless Access to funkcja, która ułatwia dostęp do pojazdu i jego uruchamianie bez konieczności wyjmowania kluczyka. To udogodnienie szczególnie przydatne, gdy mamy ręce zajęte zakupami czy bagażem. Standardowo element ten wymaga dopłaty 1960 zł.

Przyciemniane szyby boczne oraz tylna zapewniają nie tylko więcej prywatności, ale też dają ochronę przed intensywnym słońcem, co może przyczynić się do lepszego samopoczucia w podróży. Cena poza wersją specjalną - 1 350 zł.

Kamera cofania jest nieoceniona przy parkowaniu tyłem w ciasnych miejscach, zapewniając lepszy widok przestrzeni za pojazdem i tym samym zwiększając bezpieczeństwo. Standardowa cena tego elementu to 1 490 zł.

Metaliczny lakier to nie tylko kwestia estetyki, ale także sposobność wyróżnienia się na tle miejskiej monotonii. W wersji specjalnej bez dopłaty można dobrać jeden spośród czterech dostępnych kolorów - niebieski "Ravenna",srebrny "Pyrit", szary "Indium" i turkusowy "Petrol Blue". Każdy z nich standardowo kosztuje 3070 zł. Czerwony "King’s Red" w tej serii kosztuje 950 zł, zamiast standardowych 3 820 zł. Specjalną cenę mają też konfiguracje kolorystyczne łączone z czernią - standardowo kosztują od 5 560 do 6 320 zł, a w serii specjalnej - od 2 490 do 3 250 zł.

Obręcze ze stopu metali lekkich Johannesburg 17" dodają estetyki (T-Roc w bazowej wersji ma obręcze o średnicy 16-cali), ale także mogą wpłynąć na poprawę właściwości jezdnych. Standardowa cena tych obręczy to 3 290 zł.

Reklama

Szczegóły u sprzedawcy. Obowiązuje do odwołania. Szczegóły dotyczące korzyści, zużycia paliwa oraz emisji CO2 sprawdź na stronie www.volkswagen.pl. Prezentowany materiał przedstawia pojazd w wersji R-Line, która nie jest dostępna w sprzedaży w wersji Special Edition.

Dlaczego dlaczego warto wybrać model T-Roc w wersji Special Edition?

Wybierając wersję Special Edition, użytkownicy otrzymują pojazd, który nie tylko świetnie wpisuje się w miejskie potrzeby, ale także oferuje dodatkowe elementy wyposażenia, podnoszące poziom komfortu i bezpieczeństwa. To najlepszy wybór dla tych, którzy szukają nie tylko praktycznego, ale również wyróżniającego się pojazdu do miasta, które jednocześnie będzie wygodnym środkiem transportu dla rodziny, gdy trzeba będzie z tego miasta wyjechać.

Volkswagen T-Roc w wersji Special Edition imponuje ceną

Volkswagen T-Roc Special Edition to propozycja dla osób poszukujących atrakcyjnie wycenionego SUV-a, który jest zarówno funkcjonalny, jak i dostosowany do miejskiego stylu życia. Dzięki dodatkowym elementom wyposażenia, ta wersja stanowi wartą rozważenia propozycję, zachowując niezwykle atrakcyjną cenę 126 090 zł - zaledwie 800 zł wyższą od wersji Life (z silnikiem 1.0 TSI). Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się modelowi T-Roc Special Edition i odkrycia, jak może on ułatwić codzienne poruszanie się po miejskiej dżungli.

Zużycie paliwa dla modelu Volkswagen T-Roc 1.0 TSI 110 KM: 5,2-7,3 l/100 km; emisja CO2 128-142 g/km zostały określone zgodnie z procedurą WLTP.

Prezentacja partnera

.
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy