"To" to jest to

Rynek zbytu to wszechpotężna siła. Rynek zbytu to siła decydująca nie tylko o przetrwaniu, ale także, a może przede wszystkim, o dynamice rozwoju. Proste prawa i zależności ekonomiczne wymyślono już bardzo dawno temu i ten kto próbuje je dzisiaj ignorować nie powinien liczyć na sukces. Szefostwo Hondy nie obce są zależności zachodzące pomiędzy popytem, a podażą. Kiedy rośnie to pierwsze, rośnie także i drugie. Aby jednak obie wartości mogły przynosić wymierne korzyści musi istnieć prężny rynek zbytu. A ten, w przypadku przemysłu motoryzacyjnego, wciąż ma się najlepiej w Europie. A kontynent ten potrzebuje auta miejskiego. Nowy samochód o nazwie "That's" czyli "to" ma zaspokoić te potrzeby. Tutaj foto-galeria nowej mini-hondy.

Zapewne aby dogodzić europejskim gustom Honda pokazała niedawno samochód zaprojektowany pod kątem potrzeb i wymagań mieszkańców Starego Kontynentu. "To", które będzie rywalizować na rynku przede wszystkim z toyotą yaris verso może nie jest zbyt pięknym autem (kojarzy się z ... pudełkiem na kółkach), ale nie walory estetyczne odgrywają w tym wypadku rolę. Głównym atutem hondy that's jest przestronne wnętrze i ekonomiczny 12-zaworowy silnik o pojemności 660 ccm., który w droższej wersji posiadać będzie intercooler i turbosprężarkę. W obu przypadkach przeniesienie napędu następować będzie poprzez 3-stopniową automatyczną skrzynię biegów.

Reklama

Honda that's, która ? jak to zwykle bywa w przypadku japońskich aut ? trafi najpierw do sprzedaży na rynki azjatyckie dostępna będzie także z napędem na cztery koła.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: nowy samochód

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy