Reklama

Tiguanem na Tizi-n-Test

Jak sprawdzić samochód, który ma aspiracje do pokonywania bezdroży?

Polskie przedstawicielstwo Volkswagena wpadło na pomysł, aby swoją nowość, SUV-a o nazwie tiguan zaprezentować dziennikarzom, wśród których jest reporter INTERIA.PL w Maroku.

Ale nie jest to typowa prezentacja. Do przejechania jest 2000 kilometrów. Za sobą mamy już trasę z Marrakeszu przez Atlas Wysoki na przełęcz Tizi-n-Test leżącą na wysokości 2100 m n.p.m. A przed nami przeprawa przez stary szlak karawan prowadzący z Zagory do Erfudu. A później już piaski Sahary. Będziemy jechać marokańską trasą tegorocznego Rajdu Dakar.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: aspiracje

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy