Reklama

Takie będzie nowe mondeo!

Wiemy już, jak będzie wyglądało nowe mondeo! Nasza redakcja dotarła do zdjęć, które za dwa dni opublikować ma Ford.

Wcześniej pokazywaliśmy Wam zdjęcia z planu nowego Bonda, ale był to prototyp mondeo, a nie produkcyjna wersja.

Na zeszłorocznym salonie w Paryżu Ford pokazał prototyp o nazwie iosis, czyli nowe mondeo w wersji kombi. Poinformowano wówczas, że wersja produkcyjna nie będzie wiele odbiegała od prezentowanego auta.

Jednocześnie na planie nowego filmu z Jamesem Bondem pojawiły się nowe mondeo z wersji hatchback. Sceny do filmu kręcono na Bahamach, a zdjęcia nowego forda szybko trafiły do sieci.

Dlatego wygląd samochodu pokazanego na przedpremierowych zdjęciach, do których dotarła nasza redakcja, nie jest zaskoczeniem.

Reklama

Nowe mondeo produkowane będzie w belgijskiej fabryce Forda w Genk, a więc tam, gdzie powstają S-MAX i galaxy. Oferowane będzie w wersji cztero- i pięciodrzwiowej oraz jako kombi.

Pod maskę na pewno trafi 2.5-litrowy, benzynowy, pięciocylindrowy silnik turbo znany z focusa ST.

Ponadto dostępne będą silniki benzynowe 1.8 w wariantach 110 i 125 KM, 130-konny diesel 2.0 oraz silnik benzynowy o tej samej pojemności.

Pierwszy oficjalny publiczny pokaz nowego mondeo odbędzie się na początku marca na salonie w Genewie. Jednak już pojutrze, na Walentynki, Ford odtajni wszystkie informacje dotyczące tego samochodu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ford

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy