Reklama

Takie będzie najmniejsze volvo!

Chociaż oficjalną premierę volvo C30 zaplanowano na 24 lipca, to - jak to często bywa - tajemnicy nie udało się utrzymać i oto możemy zaprezentować pierwsze zdjęcia tego samochodu.

Na fotografiach widać wyraźnie, że najmniejsze volvo praktycznie nie będzie się różniło od zaprezentowanego niedawno prototypu. Jedyne zmiany stylistyczne dotknęły okolice tylnego zderzaka.

Volvo C30 ma być bezpośrednim konkurentem takich samochodów jak BMW serii 1 czy audi A3. Jego wnętrze będzie zawierało elementy znane z S40 i V50. Również silniki najprawdopodobniej będą te same. Szczegóły na ten temat poznamy jednak dopiero 25 lipca.

Zobacz pierwsze zdjęcia volvo C30.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: najmniejszy | Volvo C30 | volvo

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy