Reklama

Taki będzie chrysler 300

Chrysler 300C dostępny jest na rynku od 2005 roku, a to oznacza, że przyszedł już czas na głębsze zmiany. Wiele wskazuje na to, że oblicze auta, które upodobali sobie amerykańscy gangsterzy i raperzy mocno się zmieni.

Kilka tygodni temu producent zaprezentował światu nowe wcielenie sebringa, który oznaczony został teraz symbolem 200.

Pierwsze, opublikowane przez producenta zdjęcia 300C sugerują, że kolejna generacja reprezentacyjnej limuzyny nawiązywać ma do trendu stylistycznego rozpoczętego przez mniejszego brata. Najwięcej zmian dotyczyć będzie pasa przedniego oraz wnętrza. Ten pierwszy otrzyma całkowicie przeprojektowaną osłonę chłodnicy, zderzak oraz reflektory z diodami LED. Wnętrze, oprócz nowych wskaźników, ma być teraz wykonane z lepszej jakości materiałów.

Niestety, na zdjęcia zdradzające pełny wygląd samochodu przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Auto zadebiutuje najprawdopodobniej na styczniowym salonie w Detroit.

Reklama

Zostań fanem naszego profilu na Facebooku. Tam można wygrać wiele motoryzacyjnych gadżetów oraz już niebawem... samochód na weekend z pełnym bakiem! Wystarczy kliknąć w "lubię to" w poniższej ramce.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chrysler 300C | Chrysler 300

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama