Subaru Impreza – zapowiedź wersji produkcyjnej

Na dwa tygodnie przed długo oczekiwanym debiutem, Subaru zdradza fragment wyglądu nowej Imprezy.

Subaru mocno rozbudziło wyobraźnię swoich fanów, prezentując koncepcyjne wersje Imprezy w odmianach sedan i hatchback. W obu przypadkach mamy do czynienia z bardzo świeżą i nowoczesną stylistyką. Nie jest ona przy tym na tyle futurystyczna, aby wykluczała seryjną produkcję.

O tym, na ile Impreza, którą zobaczymy na drogach, będzie się różniła od konceptów, przekonamy się 23 marca na salonie samochodowym w Nowym Jorku. Już teraz jednak możemy zaryzykować stwierdzenie, że różnic tych będzie zdecydowanie zbyt wiele.

Subaru opublikowało tylko jedno zdjęcie z niewielkim fragment samochodu, ale widać na nim jednoznacznie, że Impreza otrzyma dość zwyczajne przednie reflektory. Futurystyczne, LEDowe światła nie uzyskały więc aprobaty, a zderzak stracił część swoich załamań i przetłoczeń. Wiele wskazuje więc na to, że auto nie będzie prezentowało się wiele nowocześniej od obecnie oferowanego modelu.

Reklama

Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że bardziej odczuwalną zmianę zapewni nowa, uniwersalna płyta podłogowa, która po raz pierwszy będzie zastosowana właśnie w Imprezie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Subaru Impreza
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama