Reklama

Stilo w III kwartale

W Poznaniu zakończyła się już artystyczna prezentacja Fiata Stilo. Całe show okraszone muzyką, tańcami i efektami specjalnymi wyreżyserował Krzysztof Jasiński. Na prezentacji obecny był też Mike Robinson, projektant Fiata, Lancii i Alfy Romeo z biura Centrostyle z Los Angeles. Stilo to jeszcze show-car, ale już wiadomo, że w trzecim kwartale tego roku pojawi się w sprzedaży na Polskim rynku. Pierwsze zdjęcia z Poznań Motor Show!

W Poznaniu zakończyła się już artystyczna prezentacja Fiata Stilo. Całe show okraszone muzyką, tańcami i efektami specjalnymi wyreżyserował Krzysztof Jasiński. Na prezentacji obecny był też Mike Robinson, projektant Fiata, Lancii i Alfy Romeo z biura Centrostyle z Los Angeles. Stilo to jeszcze show-car, ale już wiadomo, że w trzecim kwartale tego roku pojawi się w sprzedaży na Polskim rynku.

Cena auta jest jeszcze nieznana, jednak producent zapewnia, że będzie nieznacznie wyższa od obecnej ceny modeli Bravo/Brava. Oficjalna premiera tego auta odbędzie się 3 września w Barcelonie. Warto jeszcze wspomnieć, że wersja 3-drzwiowa o charakterze sportowym różni się znacznie od podwyższonego nadwozia 5-drzwiowego, przypominającego nieco minivana. Stilo jest konstrukcją o najnowszej technologii, opartej na płycie podłogowej alfy 147.

Reklama

Pierwsze zdjęcia z Poznań Motor Show!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy