Reklama

Skoda Superb po liftingu! Mamy pierwsze zdjęcia

Mija właśnie piąty rok od czasu, gdy w salonach Skody pojawiła się obecna generacja flagowego Superba. Nie dziwi więc fakt, że styliści z Mlada Boleslav zdecydowali się poddać auto kuracji odmładzającej...

By podtrzymać zainteresowanie klientów flagowym modelem zupełnie przemodelowano kształty przedniego i tylnego pasa. Z przodu nowe są nie tylko grill i maska, ale też zderzak a nawet błotniki. Zastosowano też zupełnie nowe lampy - po raz pierwszy w Superbie pojawiły się bixsenonowe reflektory z wykonanymi w technologii LED światłami do jazdy dziennej.

Nie sposób też przeoczyć zmian w tylnej części nadwozia. Krytykowana do tej pory linia auta stała się wyraźnie smuklejsza za sprawą nowych tylnych lamp przypominających te, jakie spotkać można w samochodach Audi. Dodatkowo w ofercie pojawiły się też dwa nowe wzory aluminiowych felg w rozmiarze 16 i 18 cali.

Reklama

Zdecydowanie mniej nowości znajdziemy we wnętrzu. Na liście opcji pojawi się dziewięć nowych wzorów tapicerek, klienci decydujący się na najbogatszą odmianę - Laurin&Klement będą mieli do wyboru nowy kolor deski rozdzielczej.

Oficjalna premiera auta odbędzie się 19 kwietnia na salonie motoryzacyjnym w Szanghaju. Auto trafi do europejskich dealerów pod koniec czerwca bieżącego roku.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama