Reklama

Scenic II i Megane coupe-cabriolet

Dziś w Genewie, na rozpoczynającym się "dniem prasowym" salonie samochodowym, dziennikarze mają okazję być świadkami wielu ciekawych premier. Do najważniejszych zaliczyć trzeba na pewno światowy debiut dwóch aut Renault - Scenic II i nowe Megane w wersji coupe-cabriolet.

Są to pojazdy wchodzące w skład nowej gamy Megane, oparte na tej samej płycie podłogowej, którą wykorzystuje obecny już na polskim rynku hatchback.

Więcej na temat obu aut napiszemy już nebawem, a także zamieścimy ich bogate galerie zdjęć. Obecnie prezentujemy zdjęcia, które wykonał reporter INTERIA.PL w halach genewskiego salonu.

TUTAJ galeria zdjęć, które wykonał w halach salonu w Genewie reporter INTERIA.PL

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Renault Scenic | coupe

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy