Polska premiera fabii kombi

To będzie prawdopodobnie szlagier tego roku. Zadebiutowała na salonie samochodowym w Paryżu. Ma 4220 mm długości, 1650 mm szerokości i 1450 mm wysokości. Jest zgrabna, elegancka i bardzo ładna. I podobno ma być niezbyt droga. Skoda fabia kombi już wkrótce znajdzie się w sprzedaży w Polsce. Dzisiaj w Czempinie koło Poznania odbędzie się polska prasowa premiera tego interesującego auta. Dziennikarze - wśród których jest także nasz człowiek - będą mieli sposobność przetestować fabię kombi a na konferencji prasowej dowiedzieć się o planach wprowadzenia jej na nasz rynek. Więcej zdjęć fabii w wersji kombi znajdziecie w naszej galerii.

To będzie prawdopodobnie szlagier tego roku. Zadebiutowała na salonie samochodowym w Paryżu. Ma 4220 mm długości, 1650 mm szerokości i 1450 mm wysokości. Jest zgrabna, elegancka i bardzo ładna. I podobno ma być niezbyt droga. Skoda fabia kombi już wkrótce znajdzie się w sprzedaży w Polsce.

Dzisiaj w Czempinie koło Poznania odbędzie się polska prasowa premiera tego interesującego auta. Dziennikarze - wśród których jest także nasz człowiek - będą mieli sposobność przetestować fabię kombi a na konferencji prasowej dowiedzieć się o planach wprowadzenia jej na nasz rynek. Szczegóły wkrótce!

Reklama

Więcej zdjęć fabii w wersji kombi znajdziecie w naszej galerii.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Auta | Skoda | szlagier | Skoda Fabia | polska premiera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy