Reklama

Nowy buick lucerne

W bieżącym roku Buick wprowadzi na rynek nowy model o nazwie lucerne. Amerykańska firma zakłada, że samochód ten wraz z lacrossem i terrazą stanowić będą 3/4 całej sprzedaży.

Lucerne jest pierwszym od dekady samochodem osobowym Buicka, który napędzany będzie silnikiem V8. Będzie to 4.6-litrowa jednostka o 32 zaworach, która generuje moc 275 KM. Ponadto oferowany będzie silnik sześciocylindrowy silnik o pojemności 3.8 l i mocy 195 KM.

Samochód posiada bardzo bogate wyposażenie standardowe obejmujące m.in. zdalne uruchamianie silnika, podgrzewany zbiornik spryskiwacza, czujnik deszczu, nawigację satelitarną, podgrzewane siedzenia a także 9-głośnikowy, 245-watowy system audio Harman-Kardon.

Ceny nowego buicka nie zostały jeszcze ustalone.

Reklama

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: lucerna | Buick

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy