Reklama

Niemiec, Włoch czy Francuz?

Powszechnie wiadomo, że nikt na świecie nie robi tak pięknych samochodów, jak Włosi. To właśnie w kraju pizzy znajdują się największe i najbardziej prestiżowe centra stylistyczne.

Z Włoch pochodzą przecież ferrari, lamborghini, maserati czy alfy romeo, które niezależnie od rocznika i modelu, zawsze przyciągają wzrok. Takie firmy jak Giugiaro Bertone czy Pininfarina zna każdy fan motoryzacji. Własny styl wypracowali sobie również Francuzi. Ci nie boją się ostrych linii i częstych zmian kursu. Chociaż projekty francuskich stylistów nie wszystkim przypadają do gustu, zawsze budzą emocje.

Reklama

Podobnymi osiągnięciami w dziedzinie designu nie mogą się raczej pochwalić Niemcy. Konserwatywna, zachowawcza stylistyka ma wprawdzie wiele zalet, ale spora część klientów chce, by ich samochód wyróżniał się z tłumu.

Dlatego właśnie, nasi sąsiedzi zza Odry coraz odważniej poczynają sobie w dziedzinie stylistyki. Punktualnie o północy ludzie z Opla dostarczyli naszej redakcji pierwsze, "jeszcze ciepłe" zdjęcia najnowszej astry, która powstawać ma w polskiej fabryce w Gliwicach.

Czy czegoś Wam nie przypomina?

A poniżej nowa astra na filmie:

Oceń swoje auto. Wystarczy wybrać markę... Kliknij TUTAJ.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: mięta | Włochy | Nie | Niemiec | francuz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje