Reklama

Megane: pierwsza choroba wieku dziecięcego

Dniami otwartymi, które odbyły się w miniony weekend Renault Polska wprowadził do sprzedaży nowe Megane (tutaj nasze teksty poświęcone temu pojazdowi). Najtańsza 3-drzwiowa wersja Pack Authentique z silnikiem 1,4 l 16V o mocy 98KM kosztuje 47,5 tys. zł, a ceny wersji z silnikiem diesla dCi 80KM zaczynają sie od 52 tys. zł. Renault oferuje bardzo szeroką gamę Megane II - na początku auto dostępne jest w 54 wersjach wyposażeniowo-silnikowych. Do sprzedaży wchodzą odmiany 3- i 5-drzwiowe. Do wyboru jest jeden z 3 silników benzynowych (98 KM, 115 KM i 136 KM) lub jeden z dwóch diesli (80 KM i 120 KM). Tymczasem nowy Megane już cierpi na pierwszą tzw. "chorobę wieku dziecięcego".

Jak informuje niemiecki Autobild w około 1500 egzemplarzach tego modelu może mieć miejsce awaria systemu elektroniki. Skutkiem tego mogą pojawić się problemy z odbiornikami prądu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: choroby

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy