McLaren zapowiada 720S Spidera

Otwartej wersji modelu 720S możemy spodziewać się już niebawem. Póki co dostaliśmy jej tajemniczą zapowiedź.

McLaren opublikował wideo, na którym widać parę wsiadającą do niebieskiego 720S, a następnie napis: "Zobacz więcej 8.12.18". Nietrudno się jednak domyślić, co takiego zobaczymy 8 grudnia.

Brytyjski producent mógłby oczywiście przygotowywać jakąś mocniejszą, albo odchudzoną odmianę tego modelu, ale wideo nie pozostawia wątpliwości. Widać na nim, że słupki i dach auta polakierowane są na czarno i dostrzec można charakterystyczne łączenia. To jednoznacznie wskazuje, że mamy do czynienia z otwartą wersją 720S, która, podobnie jak na przykład 570S Spider, otrzyma metalowy, elektrycznie składany dach w kontrastowym kolorze.

Reklama

Żadnych zmian nie powinniśmy spodziewać się w kwestii napędu, więc za plecy podróżnych trafi 4-litrowa, podwójnie doładowana jednostka V8 o mocy 720 KM. W przypadku coupe sprint do 100 km/h trwa 2,9 s. Znając bardzo restrykcyjne podejście McLarena do masy samochodów, można założyć, że nie zmieni się ona zauważalnie i osiągi Spidera pozostaną takie same, jak w wersji zamkniętej.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy