Lamborghini Huracan Sterrato coraz bliżej premiery. Są pierwsze zdjęcia

Choć uterenowiony Huracan zadebiutuje za dwa tygodnie, to Lamborghini już udostępniło zdjęcia auta bez kamuflażu.

Lamborghini Huracan Sterrato. Szalona wizja włoskich projektantów

Lamborghini Huracan zostało zaprezentowane w 2014 roku jako następca kultowego już modelu Gallardo.  Podołał on wyzwaniu, jakie przed nim postawiono i spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Wszystko co dobre musi kiedyś dobiec końca i tak już niedługo pożegnamy również ten model. Lamborghini postanowiło jednak zakończyć istnienie Huracana z przytupem.

Jeszcze niedawno uterenowiony Huracan Sterrato miał być tylko szaloną wizją włoskich projektantów. Jak się jednak okazało, wejdzie do produkcji seryjnej. Jakiś czas temu Lamborghini zaprezentowało zdjęcia zakamuflowanego auta. Teraz nadszedł czas na udostępnienie fotografii auta już bez kamuflażu.

Reklama

Lamborgini Huracan Sterrato - terenowy supersamochód

Lamborghini Huracan Sterrato względem "zwykłego" Huracana charakteryzuje się podniesionym o 47 mm zawieszeniem (zakładając, że pozostawiono ten sam co w prototypie). Samochód posiadać będzie silnik V10 oraz napęd na wszystkie koła.

Z zewnątrz samochód jest utrzymany w stylu, który od razu przywodzi na myśl auta terenowe. Mamy relingi dachowe, czy poszerzone nadkola. Ponadto Huracan Sterrato ma charakterystyczny, kojarzący się z off-roadem, zielony kolor.

Na chwilę obecną trudno o szczegółowe informacje na temat auta. Te zapewne pojawią się przy okazji premiery modelu. Nastąpić ma ona 30 listopada w Art Basel w Miami. Niezależnie od tego, model z pewnością spotka się z zainteresowaniem klientów, chcących wydać pieniądze na ten dość nietypowy hołd. 

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lamborghini | Lamborghini Huracan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy