Reklama

Łagodniejszy Patrol

Potężny Nissan Patrol GR przeszedł ostatnio pewne modyfikacje. Pojazd w wersji 2002 jest teraz nieco łagodniejszy i dostarcza znacznie więcej komfortu i przyjemności podczas jazdy. Specjaliści z Nissana doszli do wniosku, że nawet samochód 4x4 spędza większość czasu na szosie, a nie w terenie. Właśnie dlatego postanowiono zmienić geometrię zawieszenia, które teraz znacznie lepiej spisuje się na asfalcie, dostarczając komfortu i powodując, że samochód precyzyjniej reaguje na ruchy kierownicą. Z nowej oferty Nissana Patrol wycofano też wersje, które nie cieszyły się zainteresowaniem klientów.

Dużą grupę odbiorców odciągnął nowy Nissan Terrano II. Patrol kierowany jest zatem teraz do dwóch grup ludzi: takich, którzy potrzebują samochodu do pracy, lub takich, którzy szukają wyjątkowo luksusowego auta. Konstruktorzy Nissana ograniczyli zatem sprzedaż do wersji spełniających właśnie te oczekiwania. W salonach znajdzie się wersja trzydrzwiowa SE oraz pięciodrzwiowa SE+.

W nowym modelu dokonano kilku modyfikacji. Z zewnątrz samochód zmienił się nieznacznie. W ofercie znalazły się nowe aluminiowe obręcze kół i nowa paleta kolorów. Wewnątrz zmianie uległy siedzenia, podłokietniki i kilka przełączników na desce rozdzielczej. Nie zmieniły się natomiast ceny samochodu. Najtańszą wersję będzie wciąż kosztowała poniżej 200 tys. złotych.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: nissan | patrol

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy