Reklama

Jeździmy nowym passatem

Passaat od zawsze stawiany był jako wzór pojazdu klasy średniej, ale wraz z debiutem ostatniej generacji na wizerunku pojawiły się pewne rysy. TUTAJ FILMY I ZDJĘCIA NOWEGO PASSATA Z PRASOWEJ PREZENTACJI W BARCELONIE

Po wprowadzeniu do sprzedaży typoszeregu B6 użytkownicy masowo zaczęli skarżyć się na usterki elektroniki, wielu poważnych problemów przysparzał też początkowo nowy 2,0 litrowy TDI.

Reklama

Większość tych niedomagań udało się usunąć do 2008 roku, ale część klientów straciła zaufanie do modelu. Lekarstwem na poprawę wizerunku miał być hucznie zapowiadany nowy model. Volkswagen poszedł jednak nieco na skróty i zamiast zupełnie nowego samochodu, zafundował nam głęboki lifting produkowanej dotychczas generacji. O tym, jakie zmiany dotknęły popularnego "paska" i czy samochód ma szansę zawojować rynek przeczytasz już niebawem w naszym serwisie.

TUTAJ FILMY I ZDJĘCIA NOWEGO PASSATA Z PRASOWEJ PREZENTACJI W BARCELONIE

Zostań fanem naszego profilu na Facebooku. Tam można wygrać wiele motoryzacyjnych gadżetów oraz już niebawem... samochód na weekend z pełnym bakiem! Wystarczy kliknąć w "lubię to" w poniższej ramce.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: passat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje