Reklama

Getz - droga do sukcesu?

W 2001 roku Hyundai Motors odnotował najlepszą w swojej historii sprzedaż. Na całym świecie odbiorcy nabyli ponad 1,6 miliona hyundaiów, co jest rezultatem o 4,7% lepszym, niż w roku ubiegłym. Takie zainteresowanie koreańską marką zmusiło jej szefów do wzbogacenia oferty koncernu. W tym roku zaprezentowano już nowoczesny silnik wysokoprężny typu common-rail, odświeżono gamę dostępnych wersji, a na salonie w Genewie odbyła się światowa premiera nowego kompaktowego auta miejskiego o nazwie Getz. Do europejskiej sprzedaży pojazd ten trafi w drugiej połowie tego roku.

Przedstawiciele Hyundaia przekonani są, że dzięki modelowi Getz ich sprzedaż poprawi się jeszcze bardziej. Samochód został zaprojektowany tak, aby jak najlepiej dopasować się do smaków i wymagań klientów ze starego kontynentu. To właśnie w Europie niewielkie i stosunkowo tanie w eksploatacji samochody miejskie cieszą się największą popularnością. W 2001 roku sprzedano ich tutaj blisko 4 miliony egzemplarzy, co stanowiło 1/4 europejskiego rynku samochodów osobowych.

Getz ma w sobie wszystko co potrzebne by stać się autem popularnym. Dysponuje bogatym wyposażeniem, komfortowym wnętrzem, aerodynamicznym nadwoziem w wersjach 3- i 5-drzwiowej, szeroką gamą dostępnych silników wraz z nowoczesnym dieslem CRDi o pojemności 1,5 litra pracującym w systemie common-rail, dwoma rodzajami skrzyń biegów oraz wysokimi standardami bezpieczeństwa.

Reklama

Hyndaia Getz i inne pojazdy zaprezentowane w Genewie znajdziesz w naszej GALERII.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: silnik wysokoprężny | common rail

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy