Reklama

Fiat "Szesnaście" w klubie "Jedenaście"

Czasami dziennikarz ma trudne zadanie. Zwłaszcza dziennikarz pracujący w portalu internetowym, który ma możliwość błyskawicznego przekazywania swoim Czytelnikom informacji z wydarzenia którego jest świadkiem. Ale czasami nie może...

Oto reporter INTERIA.PL jako jedyny przedstawiciel medium internetowego (nie tylko z Polski, ale i ze świata - sic!) uczestniczy w prezentacji nowego samochodu Fiata. Rzecz dotyczy pojazdu terenowego o nazwie "sedici" (czyli szesnaście), którego produkcja ruszyła właśnie na Węgrzech w fabryce Suzuki.

To właśnie z tym japońskim koncernem Fiat stworzył nowy, klasy kompaktowej pojazd 4x4. "Sedici" pokazano dziennikarzom z najważniejszych motoryzacyjnych tytułów świata w ekskluzywnym "Klubie 11" w Mediolanie, który na czas tej premiery przemianowano na "Klub 16".

Podczas tego spotkania o "szesnastce" bardzo interesująco opowiadał nam Luca DeMeo, czyli człowiek odpowiedzialny za markę Fiat w turyńskim koncernie. Później zapowiedział, że pozwoli nam samochodem tym do woli pojeździć na specjalnie przygotowanym torze off-roadowym, ale jak obiecamy, że nie napiszemy o tym przed 1 grudnia.

Reklama

Cóż było robić... Obiecaliśmy, choć w sieci aż roi się od mniej lub bardziej "szpiegowskich" zdjęć nowego Fiata.

No, ale grudzień już niedługo. Punktualnie o północy z 1 na 2 12. dowiecie się wszystkiego o tym samochodzie. Będą oczywiście zdjęcia i film jak "taplamy" się w straszliwym błocie... Chyba, że nie uda się nam z niego wyjechać...

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Fiata | fiat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje