Reklama

Elantra w nowej szacie

Popularny pojazd Hyundaia Elantra pojawia się w nowej, odświeżonej szacie. Samochód przeszedł modyfikacje stylistyczne i technologiczne, co powinno bezpośrednio przenieść się na zainteresowanie odbiorców koreańskim produktem.

W Korei auto to nazywa się Avante XD i już od pewnego czasu dostępne jest na tamtejszym rynku,a w drugiej połowie roku znajdzie się ono również w salonach Hyundaia w USA. Europejski debiut nowej Elantry odbędzie się na wrześniowym salonie samochodowym we Frankfurcie nad Menem, a zaraz po nim pojazd ten pojawi się w sieci sprzedaży.

Główne zmiany stylistyczne dotyczą przedniej części nadwozia - reflektory, grill chłodnicy, maska silnika i zderzak zostały zmodyfikowane i prezentują się teraz bardziej dynamicznie i elegancko. Całe nadwozie nieco urosło - długość zwiększyła się o 15 mm do 4525 mm, a szerokość o 5 mm do 1725 mm. Pod maską znalazł się nowy 2,0-litrowy silnik benzynowy o mocy 144 KM, podczas gdy podstawową jednostką pozostał 1,6-litrowy motor o mocy 105 KM. Europejskie ceny nowego Hyundaia Elantra rozpoczynać się będą od poziomu 16 990 euro (około 75 260 zł).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Pojazd

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy