Reklama

Doda nie jeździ corvette

Jesteś bogaty? Męczy Ciebie kryzys wieku średniego? Chciałbyś kupić sobie porsche, ale trochę Ci brakuje pieniędzy? Mamy dla Ciebie propozycję. Kup sobie corvette.

Oczywiście to żart. Corvettę możesz kupić sobie także Ty, nawet jak nie jesteś w "podtatusiowatym" wieku :) Musisz mieć jedynie wolne 272.480 zł. Za taką kwotę zostaniesz właścicielem corvette C6 competition coupe. I możemy założyć się, że jak będziesz jechał takim autem każdy zwróci na Ciebie uwagę. A na dodatek nie pomyli z Dodą!

I będziesz bardzo zadowolony (z samochodu, nie z Dody). To świetne auto. Wiemy co piszemy, bo próbowaliśmy go właśnie na torze Paul Ricard , a także na okolicznych drogac i autostradach wokół Marsylii. W zasadzie ma tylko jedną wadę. Tą bądź co bądź bardzo wysoką cenę co spowoduje, że ani Ciebie ani Ciebie ani także piszącego te słowa nigdy na taki pojazd nie będzie stać. Obyśmy się mylili.

Z dziennikarskiego obowiązku więc przypomnijmy, że od kilku miesięcy można już kupić w Polsce tę legendę amerykańskiej motoryzacji - wspomnianego chevroleta corvette. W ubiegłym roku nabywców znalazły trzy "ce szóstki".

Corvette C6 coupe rocznik 2008 napędzana jest aluminiowym silnikiem V8 o pojemności 6,2 l i mocy 437 KM. Od 0 do 100 km/h pojazd ten przyspiesza w 4,4 sekundy, a jego prędkość maksymalna to 306 km/h. Nam udało się rozpędzić naszą "testówkę" do 275 km/h. Oczywiście na torze.

Reklama

Po powrocie do kraju napiszemy, i pokażemy jak było...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje