Reklama

Długa "siódemka"

W Nowym Jorku BMW zaprezentowało nową wersję swojej flagowej limuzyny serii 7 z większym rozstawem osi. Auto oznaczone jest symbolem 745Li (745i to model z tradycyjnym rozstawem osi) i dysponuje wszystkim tym, do czego przyzwyczajeni są klienci BMW - jakością, luksusem, znakomitym designem i bezpieczeństwem. Samochód napędzany jest kompletnie nowym 4,4-litrowym silnikiem V8 o mocy 325 KM, o 15% mocniejszym od poprzednio stosowanej jednostki 4.4 V8. Pozwala to rozpędzić model 745Li od 0 do 100 km/h w 5,9 sekundy, co jest wynikiem o sekundę lepszym od poprzedniej wersji.

Dzięki dużemu rozstawowi osi i standardowym 18-calowym kołom, lub opcjonalnym 19-calowym, jazda "długą siódemką" to prawdziwa przyjemność. Samochód łatwo się prowadzi, dobrze reaguje na ruchy kierownicą, a dobrze wytłumione nadwozie i aluminiowe elementy zawieszenia eliminują zbędne drgania.

Luksusowe wnętrze oferuje cztery różne rodzaje drewnianych wykończeń. W wyposażeniu standardowym znalazły się wygodne, podgrzewane siedzenia "20-way Comfort", które można regulować w dowolny dla podróżnych sposób. Również pasażerowie siedzący z tyłu mogą regulować swoje fotele i znacznie poprawić komfort jazdy.

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: długie | siódemka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje