Reklama

Accord kombi

Jest szersza i niższa od poprzednika. Ostro zarysowane linia nadwozia z wyrazistymi muskularnymi błotnikami, czynią jest elegancką i atletyczną zarazem. Mowa o nowej hondzie accord w wersji kombi czyli tourer.

Pod maskę trafią trzy silniki, dwa benzynowe i jeden wysokoprężny. Bazową jednostką będzie dwulitrowy "benzyniak" o mocy 156 KM. Lepsze osiągi zapewni silnik po pojemności 2.4 l i mocy 200 KM. Natomiast osoby ceniące niskie zużycie paliwa będą mogły wybrać 2.2-litrowego diesla o mocy 150 KM. Ta ostatnia jednostka to zupełnie nowa konstrukcja oznaczona i-Dtec.

Wszystkie wersje silnikowe standardowo będą wyposażone w sześciobiegowe, manualne skrzynie biegów. Jednostki benzynowe będą mogły również współpracować z pięciostopniowymi automatami.

Pierwsze samochody trafią do salonów latem.

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy