Toyota Yaris Cross już jest hitem sprzedaży

SUVy i crossovery sprzedają się dobrze w każdym segmencie i rozmiarze. Mimo tego Toyota może mówić o sporym sukcesie, ponieważ Yaris Cross cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, chociaż nie można nawet się nim jeszcze przejechać.

Toyota Yaris Cross pojawi się w polskich salonach dopiero w październiku, ale już od czerwca trwa przedsprzedaż modelu. Klienci muszą więc oprzeć się wyłącznie na zdjęciach i filmach, bez możliwości odbycia jazdy testowej czy dłuższej prezentacji statycznej. Auto można zobaczyć jedynie podczas krótkich prezentacji wersji przedprodukcyjnej. 

Mimo tych ograniczeń polscy klienci złożyli już 1000 zamówień w ramach oferty przedsprzedażowej. To bardzo dobry wynik i polski oddział Toyoty już mówi o sukcesie. Który prawdopodobnie będzie kontynuowany, gdy pojawi się już możliwość dokładnego zapoznania się z tym modelem - nie każdy przecież lubi kupować nowy samochód w ciemno.

Reklama

Toyota Yaris Corss dostępna jest z silnikiem benzynowym 1.5 o mocy 125 KM oraz hybrydowy układ, oparty na jednostce o tej samej pojemności, rozwijający 116 KM. Opcjonalnie hybrydę można zamówić z dodatkowym silnikiem przy tylnej osi. Nowy japoński crossover występuje w pięciu wersjach wyposażenia w tym limitowanej Premiere Edition. Ceny zaczynają się od 74 900 zł.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama