Reklama

"Pięćsetkomania"

W Europie rozpoczęła się "pięćsetkomania".

Zainteresowanie produkowanym na zasadach wyłączności w Tychach nowym fiatem 500 przeszło najśmielsze oczekiwania. Dość powiedzieć, że wykupiono już całą tegoroczną produkcję! I to pomimo, że samochód ten sprzedawany jest na razie tylko w dwóch krajach: we Włoszech i we Francji.

Zaraz po wakacjach fabryka w Tychach ma zwiększyć produkcję ze 120 tys. egzemplarzy do 140 tys. rocznie.

Czy ilość ta zaspokoi popyt? Tego nie wiadomo. Jeżeli na innych rynkach produkowany w Polsce mały fiacik będzie się cieszył tak ogromnym zainteresowaniem jak w Italii i we Francji mogą pojawić się problemy z podażą.

W Polsce samochód ten zaprezentowany będzie we wrześniu. Od razu spieszymy zaznaczyć, że "pięćsetka" to pojazd nie dla przeciętnego Kowalskiego. Dlatego też Fiat nie liczy na zbyt dużą sprzedaż tego modelu w naszym kraju.

Tymczasem nowego fiata 500 można kupić na... aukcji (eBay)! Oczywiście za znacznie wyższą cenę niż w salonie...

Reklama

Oceń swój samochód.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tychy

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy