Reklama

Nissan 370Z coupe

Wiemy już, jak wygląda nowy nissan 370Z w wersji kabriolet. Grafiki, które w styczniu wyciekły z agencji OHIM (Office for Harmonization in the Internal Market), której zadaniem jest ochrona znaków towarowych i projektów, okazały się trafne.

Wiadomo także, że samochód wyposażony jest w miękki, automatycznie składany dach, który mieści się w tylnej części nadwozia. Operacja rozłożenia ma trwać nie więcej, niż 20 sekund.

Auto w wersji cope napędzane jest przez 3,7 litrowy benzynowy silnik V6 o mocy 337 KM. W wersji na rynek amerykański dysponuje on mocą 331 KM. Ta sama jednostka napędza również infiniti G37.

Wyposażony w układ zmiennych faz rozrządu silnik kręci się do 7000 obr/min, a maksymalny moment obrotowy wynosi 366 Nm. Silnik może współpracować z jedną z dwóch przekładni: 6-stopniową manualną, lub 7-biegowym automatem. Nowością jest układ synchronizacji obrotów podczas redukcji montowany w wersji z manualną skrzynią biegów. 370Z to pierwsze auto, w którym zastosowano takie rozwiązanie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wyposażony | silnik | Nissan | coupe | Nissan 370Z

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy