Jeep Grand Cherokee Trailhawk oficjalnie

Oto pierwsze zdjęcia najbardziej terenowej wersji Grand Cherokee'a. Zadebiutuje już w przyszłym tygodniu.

Oznaczenie Trailhawk otrzymują modele Jeepa przygotowane z myślą o zapuszczaniu się w trudny teren. Takie odmiany mają już Renegade oraz Cherokee, a teraz przyszedł czas na największy model marki.


Nie wiemy niestety czym dokładnie różni się Grand Cherokee Trailhawk od pozostałych wersji, ponieważ producent ujawnił jedynie pierwsze zdjęcia, bez szczegółowych danych. Te poznamy najpewniej dopiero w momencie premiery auta, na salonie samochodowym w Nowym Jorku.

Z samych zdjęć możemy jednak stwierdzić, że odmiana Trailhawk wyróżnia się lakierowaną częściowo na czarno maską, w przednim zderzaku znalazło się miejsce dla dwóch czerwonych zaczepów do holowania, a felgi mają inny wzór (najpewniej naciągnięto na nie terenowe opony). Pozostaje jedynie pytanie czy Jeep zdecydował się na modyfikacje pneumatycznego zawieszenia, aby zapewniało większy, niż standardowo prześwit.

Reklama

We wnętrzu z kolei zdecydowano się na bardzo subtelne zmiany - czerwone przeszycia tapicerki oraz logo Trailhawk na kierownicy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jeep Grand Cherokee
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy