Reklama

A jednak sedan!

Fani sportów motorowych mogą odetchnąć z ulgą.

Wprawdzie subaru impreza w wersji hatchback nie była wcale primaaprilisowym żartem, ale najnowsze informacje, jakie udało nam się uzyskać, świadczą o tym, że wszystko wraca do normy. Samochód dostępny będzie także z nadwoziem typu sedan!

Reklama

Jak się okazało, nawet przedstawiciele japońskiej marki nie byli zachwyceni reakcją właścicieli i sympatyków imprezy na zdjęcia hatchbacku (prezentowane foto to auta w wersji amerykańskiej) i w ekspresowym tempie sprostowali druzgocącą wiadomość, jakoby nowy model występował jedynie w pięciodrzwiowym nadwoziu.

A tak poważnie to hatchback jest wprawdzie największą nowością, ale stary, dobry sedan nie został wcale pominięty. Nowa impreza ma zostać pokazana już niebawem, na salonie samochodowym w Nowym Jorku.

Jest jeszcze jedna dobra wiadomość. Wraz z imprezą zadebiutuje także kolejna, gruntownie przeprojektowana wersja subaru tribeca, które przez opinię publiczną okrzyknięte zostało najbrzydszym SUV-em, jaki kiedykolwiek powstał. Nową tribecę pozbawiono budzącego mieszane uczucia grilla, dzięki czemu samochód zyskał dużo przyjemniejszą dla oka linię.

Zjedź na pobocze.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: impreza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje