Reklama

Polskie drogi

Siedliszcze. Tragiczne czołowe zderzenie

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w poniedziałek nad ranem na drodze krajowej numer 12 w miejscowości Lechówka w gminie Siedliszcze. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Mercedesem mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z busem. W wyniku tego zdarzenia poniósł śmierć na miejscu.

W poniedziałek po godzinie 4.00 rano policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Lechówka w gminie Siedliszcze. 

Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki Mercedes 36-letni mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem typu bus marki Volkswagen, którym kierował 37-letni mieszkaniec gminy Kamień. 

Kierowca Mercedesa jechał sam. W wyniku tego zdarzenia poniósł śmierć na miejscu. Volkswagenem, który na skutek zderzenie wyleciał z drogi i przewrócił się na bok, podróżowało dwóch pasażerów, jeden z nich z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierowca Volkswagena był trzeźwy.

Reklama

Na czas czynności z udziałem prokuratora droga była całkowicie zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy.

***

Policja/Interia.pl
Dowiedz się więcej na temat: tragiczny wypadek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje