Reklama

Polskie drogi

Kierowca tira zepchnął busa do rowu i uciekł

Zdarzenie miało miejsce w Zofiówce na DK 92 (trasa Łęczna-Lublin). Kierowca tira zderzył się z busem, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Rannych zostało 13 osób.

Jak przekazała w poniedziałek starszy aspirant Magdalena Krasna, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący tirem jechał od strony Lublina w kierunku Łęcznej i zjechał częściowo na przeciwległy pas ruchu, gdzie otarł się o jadący z naprzeciwka bus.

"W wyniki tego zderzenia bus wjechał do rowu i przewrócił się na bok. Busem podróżowało 13 osób. Kilka osób zostało poszkodowanych. Są to głównie urazy rąk i nóg" - powiedziała i dodała, że "kierujący tirem odjechał z miejsca zdarzenia". "Obecnie trwają jego poszukiwania" - zaznaczył.

Reklama

Na miejscu wypadku pracują służby medyczne, straż pożarna i policja. Trwa transport poszkodowanych osób do szpitali. Droga jest zablokowana. Policja kieruje ruch na objazd przez Kijany. Przewidywany czas trwania utrudnień wynosi około godziny.

oprac. Michał Domański

***

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy