Reklama

Polskie drogi

Kierowca BMW zabił na pasach matkę i córkę. Policja szuka świadków

Jak już informowaliśmy wczoraj na przejściu dla pieszych przy ul. Grudziądzkiej w Toruniu zostały potrącone matka z córką. Obie zostały przewiezione do toruńskich szpitali. Niestety pomimo starań lekarzy obie kobiety zmarły. Teraz policjanci apelują do świadków o zgłaszanie się do Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Do tragedii doszło około godz. 19:00. 52 -letnia matka z 18- letnią córką przechodzące przez oznakowane przejście dla pieszych, bez sygnalizacji   świetlnej, zostały potrącone przez kierującego bmw. Autem jechał 26- letni mieszkaniec Torunia. Krótko po zdarzeniu obie kobiety zostały zabrane przez karetki pogotowia  do toruńskich szpitali. Niestety pomimo usilnych starań lekarzy nie udało się ich uratować. 

Reklama

Policjanci na miejscu zbadali trzeźwość kierowcy. Był trzeźwy.  Pobrano jednak od niego krew celem ewentualnych  dalszych badań.  Decyzją prokuratora mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie a jego pojazd zabezpieczono  procesowo na parkingu.. 

Policjanci apelują do wszystkich osób, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą pomóc w tej sprawie o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Toruniu ul. Grudziądzka 17 lub z numerami telefonów  56 641 23 69 , 56 641 2609 lub 56 641 2607.

Dokładne przyczyny tego  tragicznego wypadku wyjaśniać będą  prowadzący to śledztwo.

Policja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje