Reklama

Polskie drogi

Fotoprzestroga. Tragiczne zderzenia z drzewami

Do groźnego wypadku w miejscowości Charlęż na Lubelszczyźnie. Kierowca mercedesa stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem Mercedes GLK, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie na pobocze, po czym uderzył w przydrożne drzewo.

Reklama

W starciu z drzewami nawet duże samochody nie zapewniają bezpieczeństwa. W wyniku zderzenia 40-letni kierowca został poważnie ranny. Nieprzytomny został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Lublinie.

To podobnego, ale jeszcze bardziej tragicznego wypadku doszło w Sosnowcu. Policjanci ustalili, że 25-latek kierujący Land Roverem Freelander, poruszając się najprawdopodobniej ze znaczną prędkością, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wypadł z drogi i bokiem uderzył w drzewo. Mężczyzna niestety poniósł śmierć na miejscu. Pasażerka samochodu w stanie ciężkim trafiła do szpitala. 

Policja/Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje