Reklama

Jazda (bez)alkoholowa

Kompletnie pijany wyruszał w trasę. Wielką ciężarówką

Kompletnie pijany kierowca ciężarówki został zatrzymany przez policję w Nysie na Opolszczyźnie. Skontrolowano go, kiedy wyjeżdżał w trasę z Nysy w okolice Lublina. Funkcjonariuszy zawiadomił anonimowy kierowca.

Anonimowy mężczyzna poinformował nas, że kierowca jadącej przez Nysę ciężarówki może być nietrzeźwy - mówi Katarzyna Janas z tamtejszej policji. Patrol zatrzymał go do kontroli na ulicy Otmuchowskiej. Badanie alkomatem było jednoznaczne - kierowca ważącego kilkanaście ton tira miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu.

- Mężczyzna właśnie ruszył w trasę. Jechał w kierunku Lublina i miał do przejechania około 300 kilometrów - mówi Katarzyna Janas. Policjanci natychmiast zabrali mu prawo jazdy, a ciężarówka została odholowana na parking.

W najbliższych dniach mężczyzna będzie musiał stawić się na przesłuchanie. Grożą mu dwa lata więzienia i utrata prawa jazdy.

Policja

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy