Polskie drogi

Wyprzedzał na łuku. Z wraku wycinali go strażacy

Przewrócona ciężarówka, porozbijane piwo, kompletnie zniszczone BMW i jedna osoba poważnie ranna to efekt nierozważnego manewru wyprzedzania.

Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 824 z Puław do Żyrzyna. W Bałtowie kierowca BMW doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym marki DAF.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że na łuku drogi kierowca samochodu marki BMW podczas wyprzedzania na łuku drogi doprowadził do zderzenia z jadącą od strony Żyrzyna ciężarówką.

Mimo, że kierowca ciężarowego DAF-a usiłował uniknąć wypadku zjeżdżając na pobocze, to i tak doszło do zderzenia, na skutek którego ciężarówka przewróciła się na bok i zatrzymała w rowie.

Reklama


Kierowca ciężarówki, mieszkaniec gminy Garbów nie odniósł obrażeń. Do szpitala w Puławach trafił natomiast kierowca BMW, 36-letni mieszkaniec powiatu węgrowskiego. Uszkodzenia jego samochodu były tak duże, że mężczyzna został zakleszczony w samochodzie, żeby go wydostać strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu.

Utrudnienia trwały do późnych godzin wieczornych i były związane z koniecznością rozładowania ciężarówki, która wiozła piwo i postawienia jej na kołach. Policjanci kierowali ruch na objazdy.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy